KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14743317
nr 1474 3317
Oidentifierad konstnär. Signerad, komposition. Olja på duk, 116x90, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:52:00
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)